İhale & Stratejik Yönetim & İş Geliştirme Danışmanlığı


Haberler

image1

Kurumsal Risk Yönetimi Eğitimi

Kocaeli Ticaret Odasın KOTEV bünyesinde düzenlenen Kurumsal Risk Yönetimi eğitimimiz katılımcılarımızın yüksek memnuniyeti ile tamamlandı. Eğitim sunumu için aşağıda yer alan linki tıklayınız.

KOTO Bünyesinde Hedef Belirleme ve Kurumsal Performans Hedefleri Eğitimimiz tamamlandı

Kocaeli Ticaret Odası bünyesinde yer alan KOTEV tarafından düzenlenen "Hedef Belirleme ve Kurumsal Performans Hedefleri" Eğitimini başarı ile tamamladık. Kırk katılımcı ile gerçekleşen eğitim sonunda Katılım Belgelerini takdim ettik. Eğitime ait sunum ve resimler için aşağıdaki linki tıklayınız. 

Belediyeler İçin Stratejik Plan Hazırlama Dönemi Başlıyor

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından yayımlanan Taslak Rehber ışığında Kocaeli Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (KOUSEM) ve Gebze Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (GTÜSEM) ortaklığımız ile İstanbul, Kocaeli, Yalova ve Sakarya Bölgesi belediyeleri için Stratejik Plan hazırlama ve 5 yıl süreli izleme-değerlendirme çalışmalarımız başlamıştır. Katılım için lütfen e-posta gönderin. 

İhale Eğitimlerimiz Devam Ediyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark Ulaştırma Hizmetleri A.Ş. ve Dilovası Belediyelerinde 4734 Sayılı Kamu İhale, 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunları ile satınalma süreç yönetimi eğitimlerimiz devam etmektedir. Detaylar sosyal medya hesaplarımızda...

Kurumsal Perfomans Yönetiminize Talibiz

Kurumsal Performans yönetimi danışmanlığımız ile kurumlara (belediye, özel idare vb.) ve firmalara Kurumsal değerlerin belirlenerek performansın yönetimine ilişkin hedefler belirlenmesi ve izlenerek değerlendirilmesi danışmanlığımız için bize ulaşın.

Elektronik İhale Dönemi Başlıyor

4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu çerçevesinde alım yapan idareler için e-ihale dönemine geçiş hızla devam ediyor. e-eksiltme ve e-teklif yöntemlerini de içeren elektronik ihale eğitimi eğitimlerimiz için bize ulaşın...