İhale & Stratejik Yönetim & İş Geliştirme Danışmanlığı


Hakkımızda

Hüseyin AYHAN

1981 Yılında İstanbul Beşiktaş'ta doğdu. İlk ve orta ve Lise eğitimimi İstanbul'da, Lisans Eğitimimi Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. 

Üniversite eğitiminden sonra özel sektörde çeşitli firmalarda; uzman, yönetici, koordinatör ve bölge müdürü pozisyonlarında çalıştı. 2003 Yılında 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunun, 2005 Yılında 5018 Sayılı Kamu Mali Yönetim Kanunun yürürlüğe girmesi beraberinde birçok kurum ve kuruluşa ihale ve mali yönetim konularında eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde bulundu. 2007 Yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Belde AŞ. bünyesinde Ticaret Müdürü görevi ile kamu çalışma hayatı başladı. Bu süreçte de özellikle Kocaeli bölgesinde birçok kurum ve kuruluşa İhale Kanunu alanında danışmanlık faaliyetleri yürüttü. 

2009 Yılında Kocaeli Başiskele Belediyesi bünyesinde çalışmaya başladı. Çalışma yaşamına devam ettiğim süreçte Yalova Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. 1 Yıl süre ile Başiskele Belediyesi iştiraki olan Belde AŞ. (Yuvacık Kaynak Suları) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüttü.

EFQM Mükemmellik Modeli değerlendiriciliği, ISO 9001:2015 , ISO 14001 ve ISO 18001 Denetçiliği yapmakta. 

Başiskele Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü ve İhale Komisyon Başkanlığı Görevlerini yürüttüğü 2018 yılı eylül ayında devlet memurluğundan istifa ederek DFA İş Geliştirme & Yönetim Danışmanlığı Firmasını kurdu. Birçok spor dalı ile (Takım sporları, kış sporları ve su sporları) amatör olarak ilgilenmekte. Evli ve 2 çocuk babası. 


image7